MİSYONUMUZ

Kaliteli, güvenli, Konforlu, ekonomik yolculuk sunmak ve müşteri memnuniyeti adına sürekli gelişmek.Hizmet kalitesini devamlı arttırarak müşterilerine, çalışanlarına v eişine saygı duyarak onlara daima en iyiyi sağlamak.

Sektöründe her zaman yüksek bir ivmeyle hareket eden bir kuruluş olmak, Yeniliğe açık, teknolojiyle entegre bir şekilde çalışmak, ilişkide bulunan kurum ve kişilerlede uyum içerisinde çalışarak mevcut düzende daima ileriye dönük adımlar atmak.

ülke turizmine destek vermek, katkıda bulunmak ve bununlada yetinmeyip dünyada tanınır hale gelmek için sektördeki payını attırarak ilerlemektir.

VİZYONUMUZ

Turizm sektöründe, benimsediği güvenirlik, konfor, üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla, ülkesinde referans olma ayrıcalığını yaşamak ve daima, örnek alınan bir marka olmaktır.

BİZ KİMİZ ?

2004 Yılında personel taşımacılığı ile başlamış , Halen verdiğimiz hizmetlere devam etmektedir. İstanbul / Çekmeköy semtinde kendi mülkü olan tek katlı binası şirket merkezi olarak kullanılmakta ve Kocaeli/ Darıca mevkiinde şubesi bulunmaktadır.

Sb Taşımacılık’ın kendine ait  adet servis aracıile toplam  adet Günlük personel servis organizasyonunu İstanbul ve Kocaeli Bölgesinde gerçekleştirmektedir. Firmamız sürücü ve proje sorumlusu ve yönetici kadrosuna dönemsel olarak  Etkili iletişim v ekişisel gelişim eğitimleri organize ederek, mental anlamda hizmet sektörüne uygun personel profilini idame ettirmektedir.

Amacımız her zaman sektördeki en çok iş yapan firma olmak değil, En iyi firma olarak hizmet vermektir. Hizmetlerimizde müşterimizin can güvenliğini birinci planda tutarak rahat, huzurlu, konforlu ve en son model, marka araçlarımızla dakiklik ve ekonomik olması ön plandadır.

İş Dünyasında büyük sorun teşkil eden ”PERSONEL TAŞIMACILIĞI” ile turizm taşımacılığı ve vip transferler konusunda da profesyonel ekibi ve Lüks araçları ile hizmet vermektedir. 2004 yılı itibariyle özel donanımlı VİP araçları transfer hizmetlerine başlamış ve müşteri toplantı, seminer, şirket yemeği vb. organizasyonların ulaşımları konusunda eşlik ederek müşterilerine bir adım önce hizmet vermeyi başarmıştır.

Yılların vermiş olduğu tecrübemiz, eğitimli ve uzman kadromuz ile maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Şirket politikamız sürekli eğitim ve kendini yenileyerek çağın gerektirdiği şartlara uygun olarak kaliteli, güvenli, titiz ve optimum hizmeti sağlamaktadır.